Nadruki na odzieży

 

W naszej ofercie mamy kilka różnych sposobów wykonywania oznakowania na

tkaninach i odzieży. W zależności od potrzeb klienta stosujemy :

 

 

Haft jest bardzo atrakcyjnym i trwałym sposobem nanoszenia oznakowania na odzież wszelkiego typu : kurtki, koszulki, czapeczki, bluzy itp. Pierwszym krokiem jest przygotowanie projektu zgodnie z wytycznymi klienta, który następnie przenoszony jest na maszynę hafciarską. Przed wykonaniem zlecenia, przygotowujemy haft próbny, który pozwala klientowi ocenić, wszystkie parametry w tym kolorystykę, czytelność i usytuowanie wzoru.

Sitodruk jest metodą drukarską, którą stosujemy do nanoszenia oznakowania w przypadku większych nakładów. W tej metodzie, farba przeciskana jest przez oczka sita bezpośrednio na tkaninę, a następnie wygrzewana w wysokiej temperaturze w celu pełnego utwardzenia.

W ten sposób uzyskujemy trwały i bardzo estetyczny nadruk, który możemy zastosować na każdym typie odzieży.

 

Folie typu flex i flock stosowane są przy realizacji mniejszych zamówień, mogą służyć do oznakowania nawet pojedynczych sztuk odzieży. Projekt grafiki po wycięciu na ploterze, nanoszony jest z folii na odzież i wygrzewany za pomocą specjalnej prasy. Ze względu na ograniczoną ilość kolorów folii metoda ta wyklucza stosowanie efektu cieniowania i tonowania .

Folia flock jest wysokiej jakości materiałem na bazie włókien celulozy. Posiada ona charakterystyczną fakturę i odznacza się dużą głębią kolorów. Flock stosujemy do nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej.

Flex jest wysokiej jakości folią poliuretanową, dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku i nie odbija światła. Flex stosujemy do oznakowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych : bawełna/ poliester i poliester/ akryl.